• Aktualności • Moje konto • Zasady wynajmu • Kontakt • Strona główna

Zasady wynajmu


 1. Klient zakłada konto (firmowe) w systemie wynajmu .NET
 2. Klient uzupełnia konto - zakupuje (opłaca z góry) ilość jednostek (pakietów) abonamentowych - nazywanych dalej pakietami. Pakiety mogą być dokupione w
  dowolnej chwili w dowolnej ilości poprzez przelew bądź szybką płatność elektroniczną
 3. Klient posiada wgląd w saldo pakietów i stan abonamentu. Pakiety są wykorzystywane w ramach wynajmu.
 4. Każdy pakiet umożliwia uruchomienie 1 programu na 1 stanowisku w 1 dniu dowolną ilość razy (pojedynczy dzień liczony od godziny 00:00 do 23:59 włącznie)
 5. W przypadku pierwszego uruchomienia programu w danym dniu na danym stanowisku, saldo jest pomniejszane o 1 pakiet. Każde następne uruchomienie programu na tym stanowisku (w tym samym dniu) nie zmniejsza salda.
 6. W przypadku gdy program nie będzie uruchomiony danego dnia (na żadnym stanowisku), saldo pozostaje niezmienione.
 7. Klient może ściągnąć i zainstalować dowolny program. Instalacja nie zmienia wartości salda (można zainstalować program bezpłatnie, o ile saldo jest większe niż 0).
 8. Klient płaci jedynie za abonament w systemie. Faktury są wystawiane za opłacone z góry zakupy pakietów, natomiast licencja na użytkowanie programu jest udzielana bezpłatnie. Udzielana licencja jest licencją terminową, zależną od czasu ważności konta wynajmu i ilości środków na koncie. W przypadku braków środków na koncie bądź upłynięcia ważności abonamentu, licencja traci ważność.
 9. Klient otrzymuje bezpłatnie dostęp do systemu audytorskiego, pozwalającego na sprawdzenie i wydrukowanie stanu licencji oraz spisu licencjonowanych programów, np. do celów kontroli legalności oprogramowania.
 10. Każdy zakup pakietów przedłuża okres trwania (ważności) abonamentu, zależnie od ilości zakupionych pakietów.
 11. Do instalacji oraz pracy z oprogramowaniem wymagany jest dostęp do działającego łącza internetowego oraz posiadanie przeglądarki i konta email.

cennik wynajmu oprogramowania skyraster

Ceny abonamentu obejmują dostawę w wersji elektronicznej (wersje .NET) poprzez stronę internetową (do ściągnięcia we własnym zakresie). Na stronie będą dostępne zawsze najnowsze wersje oprogramowania.

Cena abonamentu nie obejmuje dostawy wersji pudełkowej oprogramowania (opracowanych instrukcji, drukowanej licencji, nośnika z programem). Zamówienie pudełka z nośnikiem, opracowaną instrukcją oraz drukowaną wersją licencji jest dodatkowo płatne i kosztuje 350zł netto, licząc pudełko z 1 programem (+175zł netto za każdy następny program w tym samym pudełku na tym samym nośniku). Zapisany na nośniku program będzie najnowszą wersją dostępną na stronie na dzień przygotowania wysyłki.

Powyższe ceny dotyczą wersji wynajmowanych (tzw. .NET), które wymagają połączenia internetem do pracy oraz posiadania konta w systemie .NET.

Aby zamówić wersje pudełkowe, nie wymagające podłączenia do internetu do pracy (licencja bezterminowa), należy kupić wersje pudełkowe (BOX) po standardowej cenie.
Załóż konto i zaloguj się aby rozpocząć korzystanie z usługi wynajmu i zmniejszyć swoje koszty!
© 2011-2015 SkyRaster Blog firmowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu